Црв насочена MOTORS 80ZYJ-W

Црв насочена MOTORS 80ZYJ-W

Краток опис:

ZYJ серија постојан магнет DC опрема мотори се развиени од страна на нашите себе. Тие се широко се користат во машини, tarp систем, караван, автомобилската, печатење, авијација и навигација. Карактеристики се: компактна структура, лесна инсталација, висока доверливост, мали димензии, мала тежина, висока моќност, ниско ниво на бучава, еколошки


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  80ZYJW

  Мотор Технички податоци

  тип

  V

  nm

  А

  r / min

  W

  цм

  80ZYW-125

  12/24

  0.58

  25/13

  3900

  240

  125

  80ZYW-155

  12/24

  0.88

  30/15

  3900

  350

  155

   

   Менувач Технички податоци

  сооднос

  L * W * H

  r / min

  r / min

  nm

  nm

  59: 1

  121 * 135 * 73

  70

  65

  30

  50

  90: 1

  121 * 135 * 73

  48

  43

  45

  80


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !