Црв насочена MOTORS 80ZYJ02

Црв насочена MOTORS 80ZYJ02

Краток опис:

ZYJ серија постојан магнет DC опрема мотори се развиени од страна на нашите себе. Тие се широко се користат во машини, tarp систем, караван, автомобилската, печатење, авијација и навигација. Карактеристики се: компактна структура, лесна инсталација, висока доверливост, мали димензии, мала тежина, висока моќност, ниско ниво на бучава, еколошки


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  80ZYJ02

   Мотор Технички податоци

  тип

  V

  nm

  А

  r / min

  W

  цм

  80ZY02-116

  12

  0.48

  25

  4000

  200

  116

  \

  Менувач Технички податоци

  сооднос

  L * W * H

  r / min

  r / min

  nm

  nm

  25: 1

  102 * 122 * 56

  200

  160

  6

  15

  30: 1

  102 * 122 * 56

  167

  134

  8

  20


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !