Црв насочена MOTORS 83ZYJ

Црв насочена MOTORS 83ZYJ

Краток опис:

ZYJ серија постојан магнет DC опрема мотори се развиени од страна на нашите себе. Тие се широко се користат во машини, tarp систем, караван, автомобилската, печатење, авијација и навигација. Карактеристики се: компактна структура, лесна инсталација, висока доверливост, мали димензии, мала тежина, висока моќност, ниско ниво на бучава, еколошки


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  83ZYJ

  Мотор Технички податоци

  тип

  V

  nm

  А

  r / min

  W

  цм

  83ZY-157

  12/24

  0.65

  25/13

  3800

  280

  157

   Менувач Технички податоци

  сооднос

  L * W * H

  r / min

  r / min

  nm

  nm

  32: 1

  122 * 285 * 90

  132

  120

  11

  30


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !