Црв насочена MOTORS 90ZYJ-0828

Црв насочена MOTORS 90ZYJ-0828

Краток опис:

ZYJ серија постојан магнет DC опрема мотори се развиени од страна на нашите себе. Тие се широко се користат во машини, tarp систем, караван, автомобилската, печатење, авијација и навигација. Карактеристики се: компактна структура, лесна инсталација, висока доверливост, мали димензии, мала тежина, висока моќност, ниско ниво на бучава, еколошки


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  90ZYJ-0828

  Мотор Технички податоци

  тип

  V

  nm

  А

  r / min

  W

  цм

  90ZY-155

  12/24

  0.88

  34/17

  3200

  300

  155

  Менувач Технички податоци

  сооднос

  L * W * H

  r / min

  r / min

  nm

  nm

  134: 1

  119 * 165 * 221

  41

  36

  36

  90


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !