Вовед компанијата

Вовед компанијата

Zibo Chuanqiang Моторни копродукции, Ltd е професионална производство на моторни претпријатие, кое се поставени развој, истражување, производство и продажба во едно. Ние сме биле работат на мотор од 2002. Нашите главни производи се DC мотори, црв опрема мотори и специјална опрема мотори. арена го опфати поле трева, камион tarp системи, голф количка, инвалидска количка, автоматски tarp итн Компанијата е лоцирана во Boshan, Шандонг, родното место на ќерка култура. Преку соработка нашата софистицирана опрема и напредни процес со добра работна средина ефикасна гледа. Нашата компанија е еден од најдобрите добавувачи на Dongfeng автомобилски копродукции, Ltd, најголемиот производител на автомобили во Кина.

TP2
js1

компанијата зграда

js3
js2

компанијата Работилница


WhatsApp Online Chat !