Контактирајте не

Контактирајте не

ZIBO CHUANQIANG MOTOR CO., LTD

адреса

Бр.57 Wuling патот,

Boshan област Zibo Сити,

Провинцијата Шандонг, Кина.

Е-пошта

wangcq@zbcqdj.com

телефон

0533-4170616 4299488

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !