Црв насочена MOTORSYJ90

Црв насочена MOTORSYJ90

Краток опис:

ZYJ серија постојан магнет DC опрема мотори се развиени од страна на нашите себе. Тие се широко се користат во машини, tarp систем, караван, автомобилската, печатење, авијација и навигација. Карактеристики се: компактна структура, лесна инсталација, висока доверливост, мали димензии, мала тежина, висока моќност, ниско ниво на бучава, еколошки


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  jy09

  Мотор Технички податоци

  тип

  V

  nm

  А

  r / min

  W

  цм

  90ZY-155

  380

  0.88

  1.5

  1100

  350

  155

   Менувач Технички податоци

  сооднос

  L * W * H

  r / min

  r / min

  nm

  nm

  725: 1

  177 * 180 * 109

  2

  1.5

  350

  700


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !