Krimb drejtuar Motors 73ZYJ-RV030

Krimb drejtuar Motors 73ZYJ-RV030

Përshkrim i shkurtër:

seri ZYJ magnet i përhershëm motorët me veshje DC janë zhvilluar nga vetë tonë. Ata janë përdorur gjerësisht në makineri, sistem tarp, karavan, automobil, shtypjen, aviacionit dhe navigacion. Këto karakteristika janë: struktura kompakte, të lehtë instalimin, besueshmërisë së lartë, madhësia e vogël, pesha të lehta, pushtet të lartë të prodhimit, zhurmë të ulët, mjedis miqësor


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  73ZYJ-RV030

  Motor dhënat teknike

  lloj

  V

  Nm

  A

  r / min

  W

  cm

  73ZY-145

  12/24

  0.42

  20/10

  3200

  150

  145

   Gearbox Të dhënat teknike

  Raport

  l * H * W

  r / min

  r / min

  Nm

  Nm

  25: 1

  243 * 118 * 63

  144

  126

  6

  15

   

   

   

   

  73ZYJ-RV030


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !