Krimb drejtuar Motors 80ZYJ02

Krimb drejtuar Motors 80ZYJ02

Përshkrim i shkurtër:

seri ZYJ magnet i përhershëm motorët me veshje DC janë zhvilluar nga vetë tonë. Ata janë përdorur gjerësisht në makineri, sistem tarp, karavan, automobil, shtypjen, aviacionit dhe navigacion. Këto karakteristika janë: struktura kompakte, të lehtë instalimin, besueshmërisë së lartë, madhësia e vogël, pesha të lehta, pushtet të lartë të prodhimit, zhurmë të ulët, mjedis miqësor


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  80ZYJ02

   Motor dhënat teknike

  lloj

  V

  Nm

  A

  r / min

  W

  cm

  80ZY02-116

  12

  0.48

  25

  4000

  200

  116

  \

  Gearbox Të dhënat teknike

  Raport

  l * W * H

  r / min

  r / min

  Nm

  Nm

  25: 1

  102 * 122 * 56

  200

  160

  6

  15

  30: 1

  102 * 122 * 56

  167

  134

  8

  20


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !