Krimb drejtuar Motors 90ZYJ-0828

Krimb drejtuar Motors 90ZYJ-0828

Përshkrim i shkurtër:

seri ZYJ magnet i përhershëm motorët me veshje DC janë zhvilluar nga vetë tonë. Ata janë përdorur gjerësisht në makineri, sistem tarp, karavan, automobil, shtypjen, aviacionit dhe navigacion. Këto karakteristika janë: struktura kompakte, të lehtë instalimin, besueshmërisë së lartë, madhësia e vogël, pesha të lehta, pushtet të lartë të prodhimit, zhurmë të ulët, mjedis miqësor


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  90ZYJ-0828

  Motor dhënat teknike

  lloj

  V

  Nm

  A

  r / min

  W

  cm

  90ZY-155

  12/24

  0.88

  34/17

  3200

  300

  155

  Gearbox Të dhënat teknike

  Raport

  l * w * h

  r / min

  r / min

  Nm

  Nm

  134: 1

  119 * 165 * 221

  41

  36

  36

  90


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !